• Moje bezpieczne dziecko

18.06.2023

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją "Moje Bezpieczne Dziecko". Autorzy:  st. sierż. Adam Basoń (KWP w Katowicach, Wydział Prewencji); Aleksandra Kruszyńska, Ewa Kustwan-Mróz, Katarzyna Drzewiecka-Tymkiewicz, Mirosława Bochner, Beata Cielecka (ROM-E Metis). W publikacji znajdują się komiksy, dzięki którym dzieci będą mogły dowiedzieć się w jaki sposób należy zachować się w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa. Zachęcamy także do rozmów z dziećmi na ważne tematy związane z bezpieczeństwem oraz do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na plakacie dotyczącymi postępowania w sytuacji zaginięcia dziecka. Materiały te zostały przygotowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.

• Zajęcia otwarte

Drodzy Rodzice

Zapraszamy rodziców nowo przyjętych dzieci wraz z ich pociechami na zajęcia otwartę, które odbędą się 28.06.2023 roku (środa) o godzinie 15.30 w naszym przedszkolu. Prosimy o zabranie obuwia zmiennego. Zajęcia odbędą się w czwartej sali.

• PROŚBA DO RODZICÓW -rozwiązanie umów

14.06.2023

W związku z koniecznością podpisania  nowych umów na dyżur wakacyjny i obsługą  przedszkola przez system  WIZJA liczących opłaty za przedszkole,  koniecznym jest skrócenie obowiązywania  okresu trwania umowy zawartej z Państwem  w sierpniu ubiegłego roku. (Umowy zawarte z Państwem obowiązywały do 31 sierpnia 2023.)

Konstrukcja systemu obliczającego płatności  wymusza zamknięcie  bieżących umów z dniem  30 czerwca 2023.

Odnosząc się do powyższego zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie 2 egzemplarzy rozwiązania umowy o świadczenie usług przez przedszkole za porozumieniem stron. Po ich zarejestrowaniu i podpisaniu jeden egzemplarz zostanie Państwu zwrócony.

Dziękuję

Dyrektor Przedszkola nr 12

• Dyżur wakacyjny - umowy

13.06.2023

Od piątku 16 czerwca  w godz. 8.00-14.00 rozpoczynamy podpisywane porozumień na dyżur wakacyjny z rodzicami, którzy zapisali dziecko do  naszego przedszkola. (Dotyczy dzieci przyjętych.)

Druki do pobrania tutaj

Do podpisania  porozumienia koniecznym jest wpisanie niektórych informacji z dowodu osobistego oraz podanie nr konta, na które  przedszkole będzie zwracało niewykorzystane  środki z opłaty za  pobyt dziecka  w przedszkolu.

Porozumienie będzie można  wypełnić na miejscu lub zabrać do domu.  Po uzupełnieniu  druków (2 egzemplarze) należy je złożyć w przedszkolu u referenta lub u dyrektora w godzinach:

poniedziałek i  środa  8.00-15.00

wtorek i piątek 6.00-14.00

czwartek - 9.00-17.00

Jeden z  egzemplarzy porozumienia,  po podpisaniu go przez dyrektora i zarejestrowaniu, zostanie Państwu zwrócony.

Warunkiem realizacji usługi przez przedszkole jest uiszczenie przez Państwa całej opłaty za dyżur wakacyjny z góry do dnia 26 czerwca  i wynosi:

*  za pobyt dziecka w przedszkolu 90 zł (dziewięćdziesiąt zł.) na konto nr 76 1560 0013 2124 5483 1000 0009

*  żywienie w zależności od  zadeklarowanych posiłków  na konto nr. 94 1560 0013 2557 1245 4831 0005

UWAGA!

Brak wpłaty  będzie równoznaczny z rezygnacją z dyżuru wakacyjnego.

Niewykorzystane środki zostaną Państwu zwrócone po zakończeniu dyżuru wakacyjnego w terminie określonym w porozumieniu.

Dodatkowe informacje na temat dyżuru  znajdziecie Państwo tutaj