• Kino sferyczne

30.01.2024

Dnia 12 lutego 2024 (poniedziałek) wszystkie dzieci będą uczestniczyły w seansie Kina sferycznego. Przedszkolaki obejrzą film

pt.  "Zaczarowany globus".

Koszt biletu dla jednego dziecka to 22 zł.

Prosimy rodziców o dokananie wpłaty u wychowawców grup.

• Spotkanie z logopedami.

07.01.2024

Dnia 17.01.2024 (środa) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z Logopedami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do naszego  przedszkola.

Tematem spotkania będzie znaczenie rozwoju mowy dla komunikacji dziecka z otoczeniem oraz przygotowaniem do rozpoczęcia nauki jak również komforcie życia dziecka.

Serdecznie Zapraszamy wszystkich rodziców!

• Konkurs plastyczny na Świątecznego Aniołka

06.12.2023

Z ogromną radością pragniemy serdecznie podziękować za niezwykły odzew, jaki spotkał nasz konkurs.

Prace są nie tylko wyrazem artystycznej wrażliwości, ale również odzwierciedleniem piękna i magii Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki Wam, nasze serca napełnione zostały radością i inspiracją, tworząc niezapomnianą atmosferę świąteczną.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być świadkami takiego zróżnicowania i kreatywności. Dziękujemy za każdy wysiłek, jaki włożyliście wraz z dziećmi w stworzenie Waszych arcydzieł. Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że tegoroczny Konkurs Plastyczny na Świątecznego Aniołka był niezapomnianym wydarzeniem. Dziękujemy za Waszą obecność i wkład w tworzenie magicznej atmosfery. Mamy nadzieję, że nasze święto artystycznej kreatywności przyniosło Wam równie wiele radości, co nam.

Zapraszamy do udziału w naszym magicznym konkursie na najpiękniejszego Świątecznego Aniołka!

Wykorzystajcie wraz ze swoimi pociechami kreatywność i zręczność, aby stworzyć własnoręcznie wykonywanego aniołka, który rozświetli nasze serca w tych świątecznych dniach.

Niech Wasz aniołek emanuje świątecznym urokiem i przynosi radość każdemu, kto go zobaczy!

Świąteczny Aniołek

Cele:

• Uwrażliwianie na tradycje bożonarodzeniowe
              • Rozwijanie aktywności twórczej dzieci

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do rodzin dzieci z Przedszkola nr 12 w Dąbrowie Górniczej.
              2. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 12 w Dąbrowie Górniczej.
              3. Technika wykonania prac- forma płaska - technika dowolna.
              4. Format - A4 lub A3.
              5. Termin składania prac – do 11 grudnia 2023.
              6. Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, wykorzystane techniki, wkład pracy dziecka.
              7. Ocena prac zostanie dokonana przez Jury powołane przez organizatora.
              8. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia 2023.
              9. Przewidziane są nagrody główne oraz wyróżnienia, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy.
              10. Każda praca powinna zawierać imię i nazwisko dziecka.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac podczas wystawy w przedszkolu.