• sprzęt nagłaśniający  z 1,5% darowizny od podatku

• Dzięki Państwa szczodrości i przekazanie 1,5% podatku darowizny  na konto przedszkola w fundacji Młodzi Młodym

mamy sprzęt nagłaśniający. Teraz występy dzieci będą bardziej słyszalne. :)

Za co serdecznie dziękujemy

• Zielony ogród

•   Pragniemy podziekować  mamom Poli i Igorka z grupy Smerfów, których zaangażowanie przyczyniło się do zrealizowania przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu MIasta Dabrowa Górnicza pięknego ogródka przeznaczonego do uprawy przez dzieci.

Serdecznie dziękujemy

Dziękujemy Radzie Rodziców, która w imieniu Wszystkich Rodziców, przekazała dzieciom z sali nr 1 piękny, puszysty dywan i chodniczek do pokoju terapetycznego  oraz (dla wszystkich dzieci) sprzęt  sportowy.

************************************************************************************************************************************************

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców i Wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i poprowadzenia  naszego  jesiennego, rodzinnego pikniku  "Święto ziemniaka"

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć

p. Annie Grzyb,

p. Annie Piekarskiej

p. Kamilowi Tasak

p. Joannie Nowickiej

Ogromne zaangażowanie wszystkich pozwoliło naszym przedszkolakom i ich rodzicom dobrze się bawić i próbować przygotowanych  wiktuałów.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za podarunki z okazji Dnia Chłopaka.

Umiliły one ten dzień naszym przedszkolakom.

• Robotyka z tatą Nikodema

•

Działo się, oj działo. Dzięki uprzejmości  Taty Nikodema, w dn. 6.09.2023 odbyły się we wszystkich grupach (nieodpłatne) zajęcia z robotyki.  Dodatkową atrakcją było spotkanie z super robotem. Relację z tego wydarzenia znajdziecie Państwo w naszej  galerii.

Bardzo dziękujemy, a przy okazji zapraszamy do odwiedzenia firmy SPICE GEARS ŚLĄSK.

Tu znajdziecie Państwo dodatkowe informacje o firmie.