• Nasze osiągnięcia

•                             nasze osiągnięcia

• rok szkolny 2023/2024

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w wielu konkursach. Ostatnio dziewczynki z najstarszej grupy wygrały konkurs "Ziemia naszym domem jest", "Pokaz mody ekologicznej" oraz "Mali dąbrowscy giganci - zawodowy zawrót głowy".

Dzięki Państwa uprzejmości i przychylności naszym działaniom w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 organizowanym przez Dziennik Zachodni nasze przedszkole zajęło I miejsce w kategorii Najlepszego  Przedszkola w mieście i V miejsce w kategorii Najlepsze Przedszkole w województwie.

Pani Małgorzata Bałchan została NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM PRZEDSZKOLA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ.

• nasze osiągnięcia

• rok szkolny 2022/2023

W tym roku nasi podopieczni brali udział w Niebieskich Igrzyskach. Był to dzień pełen zabaw i śmiechu.

Na II Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce nożnej Przedszkolaków nasza przedszkolna drużyna sportowa zdobyła III miejsce.

W tym roku szkolnym braliśmy udział w akcji "Dzieci uczą rodziców". Dzięki tej inicjatywie dzieci mogły wspólnie z rodzicami uczyć się i odkrywać razem świat.

Najstarsza grupa przedszkolaków brała udział w konkursie "Kosmiczne dzieciaki". Miała okazję wykazać się wiedzą na temat wszechświata.

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla każdego, dlatego możemy się pochwalić certyfikatem "Bezpiecznej placówki".

Dziewczynki z najstarszej grupy brały udział w XVII Festiwalu Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków. Pomysłowość ich nauczycielek oraz czas poświęcony na próby sprawiły, że dziewczynki zatańczyły piękny taniec, który na długo pozostanie w naszych sercach.

• Palcem po mapie   czyli  XVII Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków

• Dziewczynki z grupy Tygrysków i Biedronek reprezentowały nasze przedszkole w tegorocznym festiwalu, którego tematem przewodnim było "Palcem po mapie".

Pani Mariolka i Honoratka wspólnie z dziećmi wybrały Polskę jako kraj, po  którym  podróżowaliśmy "grając w kolory".

Jesteśmy dumni, bo udało się nam pięknie zatańczyć, a nasz występ wszystkim się bardzo podobał.

Fotorelację z XVII Festiwalu Piosenki i Tańca można zobaczyć na stronie miasta