29.05.2023

Proszę o zwrot 2 sztuk kart ewidencjonujących obecność dziecka, które Państwo otrzymali  wraz z rozpoczęciem  roku szkolnego. Zwrotu należy dokonać w ostatnim dniu obecności dziecka w przedszkolu. Nie później niż 30. 06.2023.

Dodatkowe karty ( jeśli Państwo wyrabiali i za które Państwo zapłacili) nie podlegają zwrotowi.

Dyrektor przedszkola

• Festiwal Piosenki i Tańca Dabrowskich Przedszkolaków

29.05.2023

Już po...  Festiwalu Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków. Było barwnie, tanecznie i bajkowo. Wędrowaliśmy "Palcem po mapie" reprezentując w tej podróży nasz kraj. W zespole tańczyły dziewczynki z grupy Tygrysków i Biedronek. Zrobiły to baaaardzo pięknie.  Nasz występ zachwycił  wszystkich  rodziców, dzieci z innych przedszkoli i zaproszonych gości - posłów na sejm panów Rafała Adamczyka i  Roberta Warwas, Prezydenta miasta p. Marcina Bazylaka i wielu innych znamienitych osób.

Cieszymy się tym bardziej, że festiwal  miał  taką oprawę dzięki temu, że pani dyrektor Halina Radziej jest  jednym z jego głownych organizatorów, a pani  Weronika Dziedzic (wychowawczyni grupy Smerfów) występowała na scenie.

Wiele zdjęć z tego przedstawienia można znaleźć na stronie  https://www.dabrowa-gornicza.pl/galerie/palcem-po-mapie-xvii-festiwal-piosenki-i-tanca-dabrowskich-przedszkolakow

Nasza galeria pojawi się ... juz za chwileczkę, już za momencik...

A tu mogą Państwo obejrzeć występ naszych dziewczynek

10000000_6194145127341117_1380714026212034248_n.mp4

• PIKNIK RODZINNY  31 maja 2023
            • PIKNIK RODZINNY 31 maja 2023

29.05.2023

Zapraszamy  wszystkich chętnych na piknik rodzinny .  Dołacz do nas  w ten słoneczny dzień. Zaczynamy o   16.00  i będziemy się bawić do godz. 18.00

Tego dnia atrakcje naszego pikniku to:

zabawy i konkursy z wodzirejem,

występy dzieci,

zamek dmuchany,

dmuchane kule,

malowanie buzi,

warkoczyki, tatuaże

i wiele innych niespodzianek

a do tego  ... coś pysznego !!!

Piknik odbędzie się dzięki ogromnemu zaangażowaniu członów Rady Rodziców   i  rodziców poszczególnych grup.  Za co ogromnie dziękujemy.

Uzbierane fundusze będą  uzupełnieniem  już zebranej kwoty na plac  zabaw w  naszym ogrodzie.

grafika pobrana z <a href="http://www.freepik.com">Designed by brgfx / Freepik</a><a href="http://www.freepik.com">Designed by brgfx / Freepik</a>

• WYJAZD DO TEATRU

22.05.2023

W dniu 24.05 tj środa, o godz. 9.00 został zaplanowany   wyjazd do teatru. W związku z tym  śniadanie  będzie podane o godz. 8.20.  Bardzo prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola aby mogły spożyć posiłek bez pospiechu.

Halina Radziej – dyrektor Przedszkola nr 12

05.05.2023

Dnia 11.05.2023 (czwartek) dzieci z grup "Tygryski" i  "Biedronki" wyjeżdżają do Pałacu Kultury w Dabrowie Górniczej  na zajęcia z cyklu Kino Przedszkole .

Koszt 30zł

Zgody dostępne u wychowawców .

Śniadanie w tym dniu o godzinie 8.30

• Zajęcia edukacyjne

05.05.2023

Dnia 11.05.2023 (czwartek) odbędą się w naszym przedszkolu interaktywne zajęcia

edukacyjne pt. " Leśna przygoda".

Dla dzieci z grupy " Smerfy" i " Krasnale zajęcia odbędą się o godz. 11.00,

a dla grup  " Biedronki" i "Tygryski" o godzinie 12.30 .

Koszt 25zł .

Płatne u wychowawców poszczególnych grup.