• ROWEROWY MAJ

24.04.2022

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole przystępuje do udziału w ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Rowerowy Maj 2022”. Promuje ona zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych. Kampania poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują również po zakończeniu kampanii.

Udział w akcji polega na tym, że dzieci z naszego przedszkola mogą w terminie od 4 do 31 maja 2022 przyjeżdżać do przedszkola na rowerze, hulajnodze, deskorolce, rolkach.  Aby dzieci mogły  wziąć udział w akcji rodzice muszą wypełnić zgodę na udział dziecka i przekazać do wychowawców poszczególnych grup. Zgody będą rozdawane przez wychowawców grup lub można samemu zgłosić się po zgodę do wychowawcy lub pobrać na stronie www naszego przedszkola. Każdy uczestnik, który wyrazi chęć udziału w akcji otrzyma książeczkę, w której będzie odznaczana aktywność.

Dla wszystkich uczestników akcji przewidziane są nagrody.

Nasze przedszkole brało przed pandemią dwa razy udział w akcji

„Rowerowy Maj”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków.

Serdecznie Zapraszamy do udziału !!!

Indywidualna_zgoda_na_udzial_w_kampanii_2022(1)_56622_.docx

RODO_ROWEROWY_MAJ_56623_.pdf

ulotka_dla_rodzicow.pdf

Rowerowy_Maj_-_informator_dla_rodzicow_2022.pdf​​​​​​​

23.04.2022

Drodzy Rodzice!

29.04.2022 ( piątek) w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia przyrodnicze

" Gady i płazy"

Koszt zajęć to 15 zł od dziecka.

Pieniądze prosimy wpłacać do nauczycielek grup.

DRODZY RODZICE

22.04.2022 (piątek) obchodzimy Dzień Ziemi. W związku z tym prosimy aby dzieci w tym dniu, w miarę możliwości ubrane były w następujące kolory:

KRASNALE – kolor brązowy

SMERFY – kolor niebieski

BIEDRONKI – kolor zielony

TYGRYSKI – kolor szary

Dziękujemy!

13.04.2022

Dziękujemy Państwu za obdarzenie nas wielką sympatią, zaufaniem i docenieniem

dotychczasowych wysiłków.

W plebiscycie edukacyjnym organizowanym przez Dziennik  Zachodni " Przedszkole Roku 2021"

Państwa przychyloność pozwoliła nam na zdobycie

I miejsca wśród przedszkoli naszego miasta.

Bardzo dziękujemy.

Dyrektor i personel Przedszkola nr 12

13.04.2022

Bardzo proszę Wszystkich Państwa  o przestrzeganie  harmonogramu dnia  pobytu dziecka

w przedszkolu.

Posiłki są wydawane o godz.     9.00 – śniadanie,     12.00- obiad,      14.00- podwieczorek.

Czas trwania posiłku jest różny i zależy od tempa jego spożywania przez dziecko. Zazwyczaj jest to 20- 40 minut.

W związku z powyższym proszę o przyprowadzanie dziecka do przedszkola  przed śniadaniem (tj. do godz 8.45 )  i odbierania po podwieczorku.

Prosimy również  zachęcać dziecko do spożywania w przedszkolu wszystkich posiłków.

Jeśli w jadłospisie jest coś, czego wg Państwa dziecko nie lubi, (mimo wszystko) proszę zachęcić je do spróbowania.

Każda Państwa uwaga „tego nie musisz jeść” skutkuje  rezygnacją dziecka  z posiłku. Wszelkie próby zachęcania dziecka do spróbowania  jedzenia  kończy się niepowodzeniem.

Dyrektor Przedszkola nr 12