• Warsztaty Energia Odnawialna.

12.11.2023

17 listopada 2023 od godziny 9.30 odbędą się warsztaty dla dzieci na temat : " Energia odnawialna".

Energia odnawialna jest zdecydowanie przyszłością naszej planety.

Dziećmi na zajęciach dowiedzą się  m.in:

- Jakie mamy źródła energii,

- Gdzie powstaje prąd elektryczny,

- jak trafia do naszych domów oraz w jaki sposób można tą energię zaoszczędzić.

Odbędzie się również prezentacja modeli elektrowni wiatrowej oraz słonecznej.

Dzieci  będą wykonywać również  samodzielnie eksperymenty.

Warsztaty są całkowicie BEZPŁATNE.

W zamian za warsztaty firma będzie  wykonywać  sesję zdjęciową pt. "Mały Naukowiec".

Każdy uczestnik programu podchodzi do sesji, ale oczywiście wykup jest całkowicie  DOBROWOLNY!!

• AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

03.11.2023

Informujemy, że zajęcia wraz badaniem wg wskazanych przez Państwa pakietów zostaną przeprowadzone w dniu 28 listopada tj. wtorek od godz. 9.30

Ci z Państwa, którzy zadeklarowali badanie proszeni są o wpłacenie odpowiednich kwot wychowawcom.

Informacja

Istnieje szansa przeprowadzenia na terenie  przedszkola zajęć wraz z badaniem stanu uzębienia dzieci  przez p. Ewę Borczyk ( tel 602-437-976)  z Akademii Zdrowego Uśmiechu.  Warunkiem odbycia się  bezpłatnych warsztatów jest zgłoszenie minimum 10 pakietów płatnych (do indywidualnego przez Państwa wyboru).

W związku z powyższym proszę o zastanowienie się i podjęcie decyzji poprzez wypisanie  oświadczeń (do pobrania na stoliku) i oddania ich wychowawczyniom.

Na stoliku znajdują się również zgody na badanie  wad postawy oraz stóp.

O terminie zajęć zostaną Państwo poinformowani, jeśli tylko spełnimy wymagania.

21.10.2023

PRZEDSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY :

„KOLORY JESIENI”

CELE KONKURSU:

• popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki,
              • kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych,
              • spędzenie czasu wolnego rodzica z dzieckiem,
              • pobudzanie  ciekawości w poznawaniu najbliższego otoczenia,
              • obserwacja przyrody i dostrzegania jej różnorodności i piękna,

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs adresowany jest do dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców (opiekunów). Uczestnik konkursu akceptuje niniejszy regulamin, oraz zapewnia, że:

• nie narusza praw autorskich osób trzecich,
              • wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i wizerunku uczestnika konkursu.

WARUNKI KONKURSU:

• fotografia w postaci odbitki kolorowej na papierze fotograficznym, w formacie

13x18 cm lub 15x21 cm wydrukowane lub wywołane

• zdjęcia konkursowe powinny przedstawiać jesień w przyrodzie,
              • każdy uczestnik może złożyć tylko jedno zdjęcie,
              • na odwrocie zdjęcia należy umieścić:  imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy do której uczęszcza dziecko,

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

Do 06.11.2023r

Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy  dostarczyć do nauczycielkek grupy  „Smerfy” (SALA NR 2)

PODSUMOWANIE KONKURSU:

• dla wszystkich uczestników  konkursu przewidziane są dyplomy oraz drobne upominki ,
              • wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie będzie można  zobaczyć w holu naszego przedszkola w formie wystawy .

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!!!