• PROŚBA DO RODZICÓW -rozwiązanie umów

14.06.2023

W związku z koniecznością podpisania  nowych umów na dyżur wakacyjny i obsługą  przedszkola przez system  WIZJA liczących opłaty za przedszkole,  koniecznym jest skrócenie obowiązywania  okresu trwania umowy zawartej z Państwem  w sierpniu ubiegłego roku. (Umowy zawarte z Państwem obowiązywały do 31 sierpnia 2023.)

Konstrukcja systemu obliczającego płatności  wymusza zamknięcie  bieżących umów z dniem  30 czerwca 2023.

Odnosząc się do powyższego zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie 2 egzemplarzy rozwiązania umowy o świadczenie usług przez przedszkole za porozumieniem stron. Po ich zarejestrowaniu i podpisaniu jeden egzemplarz zostanie Państwu zwrócony.

Dziękuję

Dyrektor Przedszkola nr 12

• Dyżur wakacyjny - umowy

13.06.2023

Od piątku 16 czerwca  w godz. 8.00-14.00 rozpoczynamy podpisywane porozumień na dyżur wakacyjny z rodzicami, którzy zapisali dziecko do  naszego przedszkola. (Dotyczy dzieci przyjętych.)

Druki do pobrania tutaj

Do podpisania  porozumienia koniecznym jest wpisanie niektórych informacji z dowodu osobistego oraz podanie nr konta, na które  przedszkole będzie zwracało niewykorzystane  środki z opłaty za  pobyt dziecka  w przedszkolu.

Porozumienie będzie można  wypełnić na miejscu lub zabrać do domu.  Po uzupełnieniu  druków (2 egzemplarze) należy je złożyć w przedszkolu u referenta lub u dyrektora w godzinach:

poniedziałek i  środa  8.00-15.00

wtorek i piątek 6.00-14.00

czwartek - 9.00-17.00

Jeden z  egzemplarzy porozumienia,  po podpisaniu go przez dyrektora i zarejestrowaniu, zostanie Państwu zwrócony.

Warunkiem realizacji usługi przez przedszkole jest uiszczenie przez Państwa całej opłaty za dyżur wakacyjny z góry do dnia 26 czerwca  i wynosi:

*  za pobyt dziecka w przedszkolu 90 zł (dziewięćdziesiąt zł.) na konto nr 76 1560 0013 2124 5483 1000 0009

*  żywienie w zależności od  zadeklarowanych posiłków  na konto nr. 94 1560 0013 2557 1245 4831 0005

UWAGA!

Brak wpłaty  będzie równoznaczny z rezygnacją z dyżuru wakacyjnego.

Niewykorzystane środki zostaną Państwu zwrócone po zakończeniu dyżuru wakacyjnego w terminie określonym w porozumieniu.

Dodatkowe informacje na temat dyżuru  znajdziecie Państwo tutaj

• Dyżur wakacyjny - informacje

Dyżur wakacyjny  realizujemy w dniach  3-21 lipca 2023.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyzur wakacyjny będzie dopełnienie formalności w  postaci

- podpisania  porozumienia z przedszkolem

- uiszczenie opłaty za dyżur wakacyjny w całości za cały okres  jego trwania.

Informację o terminie podpisywania  porozumień podamy w późniejszym terminie.

Opłata będzie podzielona na dwie części tj. za pobyt   oraz za żywienie.

Wpłat należy dokonać oddzielnie  na  odrębne konta z adnotacją   " imię i nazwisko dziecka, z dopiskiem  dyżur wakacyjny - żywienie"  ;    "imię i nazwisko dziecka  z dopiskiem : dyżur wakacyjny - pobyt"

Proszę o wpisywanie nazwiska dziecka, a nie rodziców oraz nie pomylenie kont.

Rodzice dzieci  6 letnich kończących  w tym roku edukację przedszkolną  uiszczają opłatę tylko za żywienie.

Listę dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny  znajdziecie Państwo -----> lista_dzieci_przyjetych_na_dyzur_wakacyjny.pdf

Rodziców,  dzieci zapisanych na  liście rezerwowej,  o wolnym miejscu na dyżur będziemy powiadamiać telefonicznie.

Prosimy o śledzenie  strony.

Dyrektor Przedszkola nr 12

29.05.2023

Proszę o zwrot 2 sztuk kart ewidencjonujących obecność dziecka, które Państwo otrzymali  wraz z rozpoczęciem  roku szkolnego. Zwrotu należy dokonać w ostatnim dniu obecności dziecka w przedszkolu. Nie później niż 30. 06.2023.

Dodatkowe karty ( jeśli Państwo wyrabiali i za które Państwo zapłacili) nie podlegają zwrotowi.

Dyrektor przedszkola

• Festiwal Piosenki i Tańca Dabrowskich Przedszkolaków

29.05.2023

Już po...  Festiwalu Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków. Było barwnie, tanecznie i bajkowo. Wędrowaliśmy "Palcem po mapie" reprezentując w tej podróży nasz kraj. W zespole tańczyły dziewczynki z grupy Tygrysków i Biedronek. Zrobiły to baaaardzo pięknie.  Nasz występ zachwycił  wszystkich  rodziców, dzieci z innych przedszkoli i zaproszonych gości - posłów na sejm panów Rafała Adamczyka i  Roberta Warwas, Prezydenta miasta p. Marcina Bazylaka i wielu innych znamienitych osób.

Cieszymy się tym bardziej, że festiwal  miał  taką oprawę dzięki temu, że pani dyrektor Halina Radziej jest  jednym z jego głownych organizatorów, a pani  Weronika Dziedzic (wychowawczyni grupy Smerfów) występowała na scenie.

Wiele zdjęć z tego przedstawienia można znaleźć na stronie  https://www.dabrowa-gornicza.pl/galerie/palcem-po-mapie-xvii-festiwal-piosenki-i-tanca-dabrowskich-przedszkolakow

Nasza galeria pojawi się ... juz za chwileczkę, już za momencik...

A tu mogą Państwo obejrzeć występ naszych dziewczynek

10000000_6194145127341117_1380714026212034248_n.mp4