• PIKNIK RODZINNY  31 maja 2023
            • PIKNIK RODZINNY 31 maja 2023

29.05.2023

Zapraszamy  wszystkich chętnych na piknik rodzinny .  Dołacz do nas  w ten słoneczny dzień. Zaczynamy o   16.00  i będziemy się bawić do godz. 18.00

Tego dnia atrakcje naszego pikniku to:

zabawy i konkursy z wodzirejem,

występy dzieci,

zamek dmuchany,

dmuchane kule,

malowanie buzi,

warkoczyki, tatuaże

i wiele innych niespodzianek

a do tego  ... coś pysznego !!!

Piknik odbędzie się dzięki ogromnemu zaangażowaniu członów Rady Rodziców   i  rodziców poszczególnych grup.  Za co ogromnie dziękujemy.

Uzbierane fundusze będą  uzupełnieniem  już zebranej kwoty na plac  zabaw w  naszym ogrodzie.

grafika pobrana z <a href="http://www.freepik.com">Designed by brgfx / Freepik</a><a href="http://www.freepik.com">Designed by brgfx / Freepik</a>

• WYJAZD DO TEATRU

22.05.2023

W dniu 24.05 tj środa, o godz. 9.00 został zaplanowany   wyjazd do teatru. W związku z tym  śniadanie  będzie podane o godz. 8.20.  Bardzo prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola aby mogły spożyć posiłek bez pospiechu.

Halina Radziej – dyrektor Przedszkola nr 12

05.05.2023

Dnia 11.05.2023 (czwartek) dzieci z grup "Tygryski" i  "Biedronki" wyjeżdżają do Pałacu Kultury w Dabrowie Górniczej  na zajęcia z cyklu Kino Przedszkole .

Koszt 30zł

Zgody dostępne u wychowawców .

Śniadanie w tym dniu o godzinie 8.30

• Zajęcia edukacyjne

05.05.2023

Dnia 11.05.2023 (czwartek) odbędą się w naszym przedszkolu interaktywne zajęcia

edukacyjne pt. " Leśna przygoda".

Dla dzieci z grupy " Smerfy" i " Krasnale zajęcia odbędą się o godz. 11.00,

a dla grup  " Biedronki" i "Tygryski" o godzinie 12.30 .

Koszt 25zł .

Płatne u wychowawców poszczególnych grup.

• Rowerowy Maj

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole przystępuje do udziału w ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Rowerowy Maj 2023”. Promuje ona zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych. Kampania poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Udział w akcji polega na tym, że dzieci z naszego przedszkola mogą w terminie od 4 do 31 maja 2022 przyjeżdżać do przedszkola na rowerze, hulajnodze, deskorolce, rolkach.  Aby dzieci mogły  wziąć udział w akcji rodzice muszą wypełnić zgodę na udział dziecka i przekazać do wychowawców poszczególnych grup. Zgody będą rozdawane przez wychowawców grup lub można samemu zgłosić się po zgodę do wychowawcy lub pobrać na stronie www naszego przedszkola. Każdy uczestnik, który wyrazi chęć udziału w akcji otrzyma książeczkę, w której będzie odznaczać aktywność.

Dla wszystkich uczestników akcji przewidziane są nagrody.

Nasze przedszkole w latach poprzednich  brało kilka razy udział  w akcji „Rowerowy Maj”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków.

Serdecznie  Zapraszamy do udziału  w akcji !!!

Indywidualna_zgoda_na_udzial_w_kampanii_Rowerowy_Maj_2023.docx

Regulamin-Dabrowa-Gornicza-2023.pdf