• Informacje i dokumenty

• Opłaty za przedszkole

•

Świadczenie  usług w zakresie wychowania, nauczania i opieki są realizowane bezpłatnie w wymiarze 5 godzin dziennie.

Odpłatność za  każdą rozpoczętą  godzinę  pobytu dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin  jest opłacana w wysokości 1,3 zł.

Rodzice dzieci 6- letnich realizujących obowiązek szkolny w roku szkolnym 2023/2024  są zwolnieni z opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu.

Odpłatność za wyżywienie

Miesięczny koszt wyżywienia jest zmienny i zależy od ilości dni roboczych w miesiącu. Odliczenie kosztów  wyżywienia  następuje  za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu w formie odpisu w następnym miesiącu.

W pierwszym miesiącu pobytu dziecka w przedszkolu (po zapisaniu go do przedszkola i/lub na początku  roku szkolnego (wrzesień)  opłata za świadczone przez przedszkole usługi jest pobierana w całości.

UWAGA. Pierwsza opłata za pobyt dziecka tzw  "godziny"   jest pobierana po pierwszym miesiącu pobytu dziecka w przedszkolu (pażdziernik) i jest opłatą za miesiąc wcześniejszy (wrzesień).

Stawka dzienna za żywienie wynosi 10.00 zł

Koszty poszczególnych posiłków:

śniadanie 3,00 zł
              obiad 5,00 zł
              podwieczorek 2,00 zł

Opłata miesięczna za żywienie to stawka dzienna ( 10,00 zł)  pomnożona przez ilość dni obecności dziecka w przedszkolu.

Należy ją uiszczać do 15 dnia każdego miesiąca

na numery rachunków bankowych w Getin Bank

- opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu wpłacamy na rachunek bieżący:

- opłatę za żywienie w przedszkolu wpłacamy na rachunek:

W tytule przelewu prosimy podać

• imię i nazwisko dziecka
            • nr i nazwę grupy

UWAGA!!!

Dokonanie przelewu przez system mobiPrzedszkole jest obciążone kosztami bankowymi.